Paribu Exchange Info, Markets & Trading Volume.

Exchange NameParibu
Volume (24H)$2,153,205,589.61
35,528.51 BTC
CountryTurkey
Established YearN/A
Websitehttps://www.paribu.com/
Twitterhttps://twitter.com/paribucom
Facebookhttps://www.facebook.com/paribuc...
Paribu exchange 24 hours trading volume is $2,153,205,589.61 (35,528.51 BTC). Paribu was established in year N/A and is running its Cryptocurrency exchange from Turkey.

#CurrencyPairPriceVolume (24h)Updated

Resmi Gazete’de yayımlanan “Ödemelerde Kripto Varlıkların Kullanılmamasına Dair Yönetmelik” sadece ödeme ve elektronik para kuruluşlarına yöneliktir. Kullanıcılarımız tüm bankalar üzerinden TL yatırma çekme işlemlerine devam edebilir. Detaylar için 🔽
https://destek.paribu.com/hc/tr/articles/1260804425689

Artık kuaförde bile dilinde Paribu var. Bu aralar herkesin aklında, dilinde, cebinde Paribu. Sen de geç kalma, Paribu’yu hemen indir, Bitcoin dünyasına ilk adımını Paribu ile at.
📲 http://download.paribu.com/app

Artık televizyon karşısında bile cebinde Paribu var. Bu aralar herkesin aklında, dilinde, cebinde Paribu. Sen de geç kalma, Paribu mobil uygulamasını hemen indir, ilk kripto paranı anında al.
📲 http://download.paribu.com/app

Artık kahve sipariş ederken bile aklında Paribu var. Bu aralar herkesin aklında, dilinde, cebinde Paribu. Sen de geç kalma, Paribu mobil uygulamasını hemen indir, ilk kripto paranı anında al.
📲 http://download.paribu.com/app

Bu aralar herkesin aklında, dilinde, cebinde Paribu. Sen de geç kalma, Bitcoin dünyasına ilk adımını Paribu ile at. Detaylar için 🔽
https://www.paribu.com/blog/haberler/herkesin-aklinda-paribu-reklam-filmleri-yayinda/

Load More...